Sıkça Sorulan Sorular

Tesbihayal olarak müşteri memnuniyeti birincil hedefimizdir. Ürünlerimizin resimleri tarafımızdan çekilmiş olup hiç bir düzenleme yapılmamıştır. Resimde görülen ürünün aynısı adresinize ulaşması sağlanacaktır.  Beğenmediğiniz takdirde 1 hafta içerisinde faturası ile birlikte sorgusuz koşulsuz iade hakkınız bulunmaktadır. Bizlere olan güveninizden dolayı teşekkür ederiz.

Kredi Kartı seçeneğimiz olduğu gibi, Havale veya Kapıda Ödeme (Nakit, Kredi Kartı Tek Çekim) yoluyla da satın alabilirsiniz.

Adımızdan da anlaşılacağı gibi “Hayal edin, biz tasarlayalım.” Her türlü üründe özel siparişiniz alınır. Özel siparişlerinizde tedarik süresi değişkenlik gösterebilir. Daha deteylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Kişiye özel ürünlerimiz hariç ürünlerimizin tamamı iade garantilidir. 7 gün içerisinde sebep göstermeksizin, faturası ile birlikte ürüne zarar vermemek ve kullanmamak koşulu ile iade edebilirsiniz.

Ürünlerde iade ve değişimlerde tarafımızdan kaynaklanan hatalarda Sürat Kargo ile gönderimlerinizde herhangi bir ücret talep edilmez bütün masraflar tarafımızdan karşılanır.

Tarafınızdan kaynaklanan iade ve değişim işlemlerinde kargo masrafları tarafımıza ait değildir.

Saat 16.00’a kadar verilmiş siparişlerinizde aynı gün kargo gönderimi yapılacaktır. 16.00’dan sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargolanır. Cumartesi ise 13.00′ a kadar olan siparişler aynı gün, 13.00’dan sonrası ise Pazartesi günü kargolanacaktır.

Kargoya verilen ürünler 1 ile 3 iş günü içerisinde tarafınıza teslim edilecektir. Bu süre kargo mesafesine göre değişkenlik gösterir.